Pozdravljeni,

nekaj novic vam pa moramo podati. Veselice, ki smo jih organizirali v mesecu juliju so dobro uspele. Predvsem gre zahvala gostom in pa seveda sponzorjem. En teden po veselici smo se podali na tradicionalno pot s kolesom na morje. Letos je trasa potekala od Ihana do Ankarana. Osem naših članov je uspešno prekolesarilo 140km že 6, vse skupaj pa je bilo že to 7 kolesarjenje saj je enkrat potekala trasa v Prekmurje. Nato smo se gasilci podali na dopuste, mesec september pa nam  je prinesel prve aktivnosti. Pionirke našega društva so se pričele pripravljati na državno orientacijo, ki je bila 17. septembra na Golteh. Dobra priprava in nekaj male smole je pripeljala ekipo do 21. mesta. Razmere so bile mrzle in mokre, kar so naše pionirke z mentorjem uspešno premagale. V sodelovanju z POŠ Ihan pa so se pričele tudi priprave na DMG. O rezultatih vas obvestimo kmalu. Sedaj smo že meseca oktobra, ki je mesec nas gasilcev, saj obeležujemo mesec požarne varnosti. Teme letošnjega meseca še ne vemo, vendar vsem svetujemo primerno ravnanje z ognjem, nevarnimi odpadki, kot tudi strpno vožnjo z avtomobilom.